logo_ck met tekst.png

Misintenties

Klik op een kerkdienst om de bijbehorende misintenties te zien.

Kerkdiensten

Agenda

Mei,
2022
Mei 2022
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 May 2022
2 Monday, 2 May 2022 3 Tuesday, 3 May 2022 4 Wednesday, 4 May 2022 5 Thursday, 5 May 2022 6 Friday, 6 May 2022 7 Saturday, 7 May 2022 8 Sunday, 8 May 2022
9 Monday, 9 May 2022 10 Tuesday, 10 May 2022 11 Wednesday, 11 May 2022 12 Thursday, 12 May 2022 13 Friday, 13 May 2022 14 Saturday, 14 May 2022 15 Sunday, 15 May 2022
16 Monday, 16 May 2022 17 Tuesday, 17 May 2022 18 Wednesday, 18 May 2022 19 Thursday, 19 May 2022 20 Friday, 20 May 2022 21 Saturday, 21 May 2022 22 Sunday, 22 May 2022
23 Monday, 23 May 2022 24 Tuesday, 24 May 2022 25 Wednesday, 25 May 2022 26 Thursday, 26 May 2022 27 Friday, 27 May 2022 28 Saturday, 28 May 2022 29 Sunday, 29 May 2022
30 Monday, 30 May 2022 31 Tuesday, 31 May 2022 1 2 3 4 5

Wie zijn wij?​

Ons bezinningshuis ligt in Sittard en wordt geleid door de Zusters Karmelitessen ofwel de 'Zusters van de Kollenberg'. De meeste mensen uit Sittard en omgeving kennen ons van het vroegere kinderhuis.In onze Karmel wordt de contemplatieve Karmelspiritualiteit verbonden met actief apostolaat. Dit betekent dat wij ons - naast een leven van gebed - actief inzetten in o.a. bezinningshuizen, kinderhuizen, kleuterscholen, bejaardenhuizen en we werken in de missie.

Bron: http://www.reginacarmeli.nl

Toon evenementen van alle categorieën


Taalstudio Klomp
logo_ck_small.png