logo_ck met tekst.png

Misintenties

Klik op een kerkdienst om de bijbehorende misintenties te zien.

Kerkdiensten

Agenda

Augustus,
2022
Augustus 2022
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
1 Monday, 1 August 2022 2 Tuesday, 2 August 2022 3 Wednesday, 3 August 2022 4 Thursday, 4 August 2022 5 Friday, 5 August 2022 6 Saturday, 6 August 2022 7 Sunday, 7 August 2022
8 Monday, 8 August 2022 9 Tuesday, 9 August 2022 10 Wednesday, 10 August 2022 11 Thursday, 11 August 2022 12 Friday, 12 August 2022 13 Saturday, 13 August 2022 14 Sunday, 14 August 2022
15 Monday, 15 August 2022 16 Tuesday, 16 August 2022 17 Wednesday, 17 August 2022 18 Thursday, 18 August 2022 19 Friday, 19 August 2022 20 Saturday, 20 August 2022 21 Sunday, 21 August 2022
22 Monday, 22 August 2022 23 Tuesday, 23 August 2022 24 Wednesday, 24 August 2022 25 Thursday, 25 August 2022 26 Friday, 26 August 2022 27 Saturday, 27 August 2022 28 Sunday, 28 August 2022
29 Monday, 29 August 2022 30 Tuesday, 30 August 2022 31 Wednesday, 31 August 2022 1 2 3 4

Wie zijn wij?​

Ons bezinningshuis ligt in Sittard en wordt geleid door de Zusters Karmelitessen ofwel de 'Zusters van de Kollenberg'. De meeste mensen uit Sittard en omgeving kennen ons van het vroegere kinderhuis.In onze Karmel wordt de contemplatieve Karmelspiritualiteit verbonden met actief apostolaat. Dit betekent dat wij ons - naast een leven van gebed - actief inzetten in o.a. bezinningshuizen, kinderhuizen, kleuterscholen, bejaardenhuizen en we werken in de missie.

Bron: http://www.reginacarmeli.nl

Toon evenementen van alle categorieën


Garagebox
Taalstudio Klomp
logo_ck_small.png