• Start
  • Bedevaart SITTARD-KEVELAER op maandag 12 september
logo_ck met tekst.png

Bedevaart SITTARD-KEVELAER op maandag 12 september

Het Duitse pelgrimsoord Kevelaer trekt elk jaar een miljoen bezoekers. De van oudsher grootste groepsreis vanuit ons land organiseert de Broederschap Sittard-Kevelaer. Al sinds 1669 (!) trekken elk jaar in september honderden mensen vanuit Sittard en wijde omgeving naar Onze Lieve Vrouw van Kevelaer. Dit jaar is de bedevaart naar de Mariastad op maandag 12 september. Gaat u ook mee?

Er zijn opstapplaatsen in verschillende wijken – waaronder ook Leyenbroek en Ophoven – waarna alle bussen zich verzamelen bij “Op de Vos” in Nieuwstadt. Vandaar is om 8.30 uur het gezamenlijke vertrek naar Kevelaer. Het programma in Kevelaer is:
10.15 uur    Aankomst in Kevelaer, waarna processie naar de basiliek.
10.30 uur    Plechtige Hoogmis in de basiliek, waarna processie naar de Kaarsenkapel.
15.00 uur    Grote Kruisweg in het Mariapark en kleine Kruisweg in de Pax Christikapel.
17.30 uur    Plechtig Lof in de Basiliek met onze hulpbisschop Mgr. De Jong.
Aansluitend trekken we in processie langs de Genadekapel en daarna gaan we weer terug naar de bussen voor de terugreis naar Sittard.
Tussen de plechtigheden is er voldoende tijd voor ontspanning. Zo zijn in het gezellige stadje tal van winkels en restaurants.

Aanmelden: Buskaarten zijn tot dinsdag 30 augustus verkrijgbaar bij:
(voor Leyenbroek) dhr. P. Haas, Gelrestraat 14, 6151 JA Munstergeleen, tel. (046) 4512009;
(voor Ophoven) mevr. Vahsen, Rijksweg Zuid 122-6, 6134 AD Sittard, tel. 06-54290322.
Een buskaart kost € 20,-- per persoon.
Vraag bij uw contactpersoon naar de vertrektijd van uw bus! Denkt u aan een geldig paspoort of identiteitsbewijs voor die dag.

Meer informatie? Bel met de heer M. Wetzels: telefoon 06-27822186, of stuur een bericht naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Afdrukken E-mail

Garagebox
Schoonheidssalon Nicole
logo_ck_small.png