• Start
  • Missie Verkeersmiddelen Actie
logo_ck met tekst.png

Missie Verkeersmiddelen Actie

Dit jaar wil MIVA graag aandacht vragen voor het bereikbaar maken van medische zorg in Tanzania. In het bijzonder voor pionier Geofrey. Het ziekenhuis van Geofrey biedt zorg aan mensen in een groot gebied in het westen van Tanzania. Bijna honderduizend mensen verspreid over 24 dorpen zijn van de gezondheidszorg die het ziekenhuis biedt afhankelijk.  Het ziekenhuis doet aan zogeheten “outreach”-missies: doktoren en verpleegkundigen reizen af naar de omliggende dorpen en vertellen mensen over hoe ze ziektes kunnen voorkomen. Daarnaast moeten patiënten soms met spoed naar het grotere ziekenhuis in Mwanza, omdat het ziekenhuis in Sumve geen intensive care heeft. Vervoer is onmisbaar.
Wilt U mee helpen? Op 28 augustus wordt aan de kerkdeur gecollecteerd voor MIVA.

Afdrukken E-mail

V en H Vastgoed
logo_ck_small.png