• Start
  • Wijkactiviteiten bij en door OVCS
logo_ck met tekst.png

Wijkactiviteiten bij en door OVCS

1.   Walking football elke vrijdagochtend 10-12 uur: OVCS zette vanaf september dit jaar voor de oudere wijkbewoners op vrijdag de poorten open en heeft dat geëvalueerd. Het Walking Football-gebeuren in de ochtend is groeiend en een aantal vaste enthousiaste deelnemers zorgt ervoor dat deze activiteit succesvol is. Graag ziet OVCS nog meer deelnemers uit de wijk om hier een stevig fundament onder te leggen. Er kan elke vrijdagochtend (behoudens de week rond kerst en oud op nieuw) tussen 10 uur en 12 uur op het veld gewandelvoetbald worden, terwijl boven in de kantine de spellen uitgestald staan. De kantine is open voor een drankje of een gezellig praatje, ook voor wie niet mee wil sporten maar wel contact zoekt. En voor de duidelijkheid: deelname is gratis en vooraf opgeven is niet verplicht, maar kan wel via het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefonisch bij initiatiefnemer Har Kuijpers 06-36221557; ook als je vragen hebt, kun je daar terecht.

Afdrukken E-mail

V en H Vastgoed
logo_ck_small.png