• Start
  • Paaseierenverkoop door Fanfare St.Jan
logo_ck met tekst.png

Paaseierenverkoop door Fanfare St.Jan

Vorig jaar kon de verkoop van de paaseieren helaas niet doorgaan, omdat de coronapandemie toen net begon. We willen als vereniging deze traditie niet nog een jaar verloren laten gaan, daarom organiseren we dit jaar wel weer een paaseierenactie. Gezien de huidige maatregelen is deur-tot-deurverkoop nog steeds niet verantwoord, daarom pakken we het dit jaar iets anders aan.

Iedereen die graag paaseieren wil kopen bij de fanfare, kan vanaf nu t/m 15 maart een bestelling plaatsen. Dit kan zowel telefonisch als via de mail.

Telefonisch
Lenie Ubachs: 06 25 42 32 86
Brigit Janssen: 06 48 26 82 14

Mail  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De paaseieren kosten €2,- voor een zakje van 5 eieren.

U krijgt van ons instructies toegestuurd voor betaling.

Zoals u van ons gewend bent, zullen wij de bezorging laten plaatsvinden op de maandag vóór Pasen, namelijk maandag 29 maart vanaf 17:00 uur.
De verkoop van paaseieren levert onze vereniging elk jaar een mooi bedrag op, inkomsten die wij in deze tijd goed kunnen gebruiken. Namens al onze leden en het bestuur alvast bedankt dat u ons op deze manier wil steunen!

Afdrukken E-mail

V en H Vastgoed
logo_ck_small.png