• Start
  • Voetbalvereniging OVCS uit Ophoven
logo_ck met tekst.png

Voetbalvereniging OVCS uit Ophoven

Voetbalvereniging OVCS uit Ophoven organiseert sinds vrijdag 22 september elke vrijdag op haar complex leuke en gezellige activiteiten voor senioren uit de wijk om mee te doen.

Onder leiding van initiatiefnemer Har Kuijpers en Piet Peerbooms, worden tussen 10 en 12 uur buiten activiteiten gedaan, zoals walking football, maar ook andere bewegingsoefeningen of badminton of volleybal.

Ondertussen (en aansluitend) is de kantine geopend voor een kopje koffie, glaasje fris of een lekkere snack.

’s Middags tussen 14 en 16 uur zijn binnen in de kantine spelactiviteiten zoals kaarten, sjoelen, rummikub, en wat de deelnemers zelf willen.

OVCS hoopt op deze manier een bijdrage te leveren aan het wijkgevoel en aan meer bewegen en minder eenzaamheid voor de senioren in onze wijk. Deelname is gratis, dus kom zeker kijken of doe lekker mee!

Vooraf opgeven is niet verplicht maar kan wel via het mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefonisch bij Har Kuijpers 06-36221557; ook als je vragen hebt, kun je daar terecht.

Afdrukken E-mail

V en H Vastgoed
logo_ck_small.png