logo_ck met tekst.png

De KBO Ophoven

Kienen:  6 maart (+jaarvergadering). 3 april, 1 mei, 5 juni en 3 juli.

Voorlichting Rabobank over allerlei soorten fraudes, zoals spoofing,phishing, bankhelpdeskfraude, whatsapp fraude, bank aan huis fraude, gewoon zaken waar we in ons dagelijks leven mee geconfronteerd kunnen worden:    13 maart om 14 uur.

Paasviering zaterdag 23 maart

Reisje met Overhoven 26 juni: Schrobbelèr in Brabant.

Contacten:
 
Voorz.: Rikie Vahsen            Secr.: Paul Otto            Penningmr.: Jos Bongers
tel. 046-4519570                  tel. 046-4432170         tel. 046-4516010
E-mail:                                   E-mail:                           E-mail:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.       Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Afdrukken E-mail

V en H Vastgoed
logo_ck_small.png